Zleć tłumaczenie

Zleć tłumaczenie w trzech prostych krokach.

krok 1krok 2krok 3
Wyślij lub przynieś dokumenty, które chcesz przetłumaczyć do darmowej wyceny. Skorzystaj z poniższego formularza lub wyślij skan albo zdjęcie na nasz adres email:
kontakt@tlumacz-szczecin.pl
Otrzymasz od nas e-mail zwrotny z dokładną wyceną i czasem realizacji. Zaakceptuj te warunki i zleć tłumaczenie, odpowiadając na e-mail. Znajdziesz w nim wszystkie niezbędne informacje.Zapłać za tłumaczenie. Możesz zapłacić przy odbiorze osobistym lub zrobić przelew bankowy w przypadku wysyłki. Dokładne informacje znajdziesz w zakładce Płatności

Dokumenty można również przynieść do wyceny na miejscu w naszym biurze. Gotowe tłumaczenie będzie czekać do odbioru u nas w biurze pod adresem: Derdowskiego 30/1, 71-087 Szczecin lub można zlecić jego wysłanie pocztą lub skanem.

Tłumaczenie wyślij na kontakt@tlumacz-szczecin.pl lub skorzystaj z poniższego formularza. Przesyłając dokumenty do tłumaczenia wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z naszą polityką prywatności.

FORMULARZ ZLECENIA WYCENY

Wybierz rodzaj dostawy (wymagane)

Załącz plik do wyceny

Załącz plik do wyceny 2

Załącz plik do wyceny 3

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych
Tutaj znajdziesz informacje o tym kto jest administratorem Twoich danych osobowych oraz jakie Twoje dane przetwarzamy: KLAUZULA INFORMACYJNA